Атестація вчителів

Дорожня карта атестації

    Презентація педагогічної діяльності вчителя початкових класів вищої категорії Попової В. І. розпочалася з технологічної галузі.

     На уроці «Дизайну і технологій» був втілений проєкт «Аплікація з ниток «Пташки взимку»». В рамках проєкту здобувачі освіти продемонстрували навички роботи в групі, в парах; розвивали творчі здібності, пропонували ідеї; показали свої технологічні навички під час виготовлення макетів зимуючих пташок.

     Вчитель виявив творчий підхід до цілісного розвитку особистості дитини, формування компетентностей у галузі природничих наук та технологій.

"І обнялися береги одного вічного народу"

     Під такою назвою пройшов патріотичний калейдоскоп у здобувачів освіти 3 класу, який провела класний керівник Попова В. І. разом із провідним спеціалістом Херсонської дитячої бібліотеки ім. Дніпрової Чайки – Ліпкіною Альоною Григорівною.

     Захід мав велике пізнавальне значення  для дітей про історію українського народу.

Сучасний урок – це твір мистецтва

Важливим маркером підвищення педагогічної майстерності та розвитку творчої ініціативи вчителя, невичерпне джерело нового, прогресивного є проведення відкритих уроків.

Вчитель історії Людмила Пашкова провела відкриті уроки:

  • «Літописці української історії» – 5 клас.
  • «Події революції 1905-1907 рр. на українських землях» – 9 клас.

В рамках вивчення досвіду роботи вчителя який атестується, на уроках була присутня начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Мирненської селищної ради Бова М.І.

Інноваційні форми і методи, які застосовує на уроках вчитель впливають на мотиви навчальної діяльності, оскільки сприяють урізноманітненню навчальних дій, викликають інтерес, активізують діяльність учнів і підвищують ефективність навчальної діяльності.