3 коментарі до “Вітання від батьків “З Днем Вчителя””

  1. День вчителя — свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей. Вчитель — це не просто складна та важлива професія, це справжня місія. Бо саме вчителі роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а українців — гідними, розумними, навченими, людяними. Дякую вам за вашу чесну, несамовиту працю, за цей неймовірний вклад, за все, що ви робите день за днем. Із Днем учителя!

  2. Дорогі вчителі! Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров’я та довголіття. Від імені учнів 11 класу бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

  3. Дякуємо!!! Для кожного з нас життєвий шлях починається з вчителя. Нас з вами об’єднують діти, найцінніше що буває у житті! Ми намагаємося бути для них чимось більшим, ніж вчитель! Цінуємо Вашу підтримку! Добробуту Вам і любові!!!

Leave a Reply