За ініціативи педагога-організатора Гориславець О.О. та вчителя образотворчого мистецтва Шевченко Т.О. , педагогічний колектив, який з нетерпінням очікує здобувачів освіти, підготував для всіх учнів солодкий сюрприз.
Методичне об’єднання вчителів гуманітарного циклу провели другий семінар-практикум з української мови на тему «Милозвучність». На занятті опрацювали теоретичну частину та закріпили вивчений матеріал тренінгом: «Ми з тобою схожі, тим що…але на відміну від тебе я…»
Вітаємо переможців обласного заочного конкурсу дослідницьких проектів «Всесвіт навколо нас»:
Коваль Надію, ученицю 7 класу. Диплом ІІ ступеню в напрямку “біологія”. Тема роботи “Адаптація гігантських равликів Ахатин в домашніх умовах” (керівник – вчитель біології Островська Д.Г.);
Сімейко Альбіну, ученицю 8 класу. Диплом ІІ ступеню в напрямку “математика” Тема роботи “Математика у вишиванках” (керівник – вчитель математики Чорна Ю.В.).
Наказ КЗ “Мала академія наук” учнівської молоді Херсонської обласної ради від 07.10.2020 року №93-О “Про підсумки проведення обласного заочного конкурсу дослідницьких проектів «Всесвіт навколо нас»
21 жовтня 2020 року в ОЗ «Вадимський ЗПЗСО» відбулось засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу. Порядок денний засідання МО:
Налаштування вчителів МО на згуртовану та продуктивну роботу (вправа «Квадрат, вправа-колаж «Дерево», вправа «Тарілка з водою»), мета якого було згуртувати колектив, зрозуміти і обговорити закономірності взаємодопомоги, розвинути способи комунікації.
Дослідницька робота – основа розвитку пізнавальної активності учнів (виступ голови МО).
Адаптаційний період учнів 5 класу у викладанні предметів природничо-математичного циклу.
Підготовка учнів до І-ІІІ етапів предметних олімпіад, конкурсів.
Обговорення плану заходів до проведення декади природничо-математичного циклу.
20.10.2020 відбулось засідання методичного об’єднання класних керівників, темою якого було «Формування правової свідомості учнів шляхом впровадження активних форм роботи».
План засідання методичного об’єднання, за яким працювали класні керівники:
1. Інтерактивні форми та методи роботи з превентивного виховання – необхідний чинник становлення вільної особистості(з досвіду роботи).
2. Тренінг : «Педагогіка підтримки дитини: взаємодія школи, сім’ї та соціуму з профілактики девіантної поведінки учнів, запобігання проявам булінгу». (Зокрема поспілкувались про медіацію, та шкільні служби порозуміння).
3. Організація системи профілактики правопорушень, булінгу серед дітей та підлітків шкільного віку на основі гуманізації сучасної школи.